وبلاگ

سیستم های وایر لس(بی سیم)

سیستم های وایر لس(بی سیم)

سیستم روشنایی و کنترل روشنایی منزل از طریق دیمر های مخصوص:

با استفاده از این سیستم می توان کلیه لامپها،لوسترها و هر وسیله مربوط به روشنایی را از طریق کلید هوشمند و همینطور سوییچ دیواری مخصوص کنترل کرده  و علاوه بر خلق زیبایی کلیدهای اضافی سنتی را نیز حذف کرد.همچنین با استفاده از دیمرهای مخصوص شما قادر خواهید بود شدت روشنایی منزلتان را با توجه به نیاز  و زمان مورد نظر ،کم یا زیاد کنید.

سیستم موسیقی و رقص نور:

سیستم هوشمند به شما این امکان را می دهید که به بهترین نحو ممکن از موسیقی مورد علاقه خودتان لذت ببرید و یا در جشنهای خانوادگی خود اعم از جشنهای تولد،ازدواج و... موسیقی مورد دلخواهتان را در کنار رقص نور به صورت کاملا هوشمند اجرا نموده و لحظات خاطره انگیزی برای خود ثبت کنید.

کنترل خودکار پرده:

در این سیستم کلیه پرده های منزل با توجه به نور محیط  در هر زمانی  بنا به تشخیص سنسورهای مخصوص و میزان سنجش نور توسط آنها پرده باز یا بسته می شود.

 

 

سیستم سرمایش و گرمایش:

در این سیستم شما قادر خواهید بود در هر زمان ،بدون محدوده ی زمانی خاصی دستورات لازم مبنی بر  دمای مورد نظر را به سیستم ارائه دهید تا سیستم هوای مطبوع و مطلوب مورد نظر شما را برای شما فراهم نماید.در این سیستم شما قادر به کنترل کلیه ی سیستمهای سرمایشی و گرمایشی منزل خواهید بود.

سیستم های امنیتی:

با سیستم های هوشمند شما قادر خواهید بود که کلیه دوربین ها و همینطور قطعات مرتبط با سیستم حفاظتی امنیتی را به طور کامل تحت کنترل و نظارت خود داشته باشید .همچنین ، در بحـث امنیت شما همواره با چالشهایی مانند حمل کلید و یا مفقود شدن آن مواجه بوده اید اما خوشبختانه این سیستم به شما این امکان را می دهد که کلیه ی درهای مربوط به ساختمان را بدون نیاز به کلید و فقط به وسیله وارد کردن رمز یا اثر انگشت باز نمایید.به جرات می توان گفت محافظت در برابر نشت گاز  و جلوگیری از مرگ و میرهای ناشی از خفگی بر اثر گاز  با اسنفاده از سنسورهای مجهز به به تشخیص نشت گاز یکی از مهم ترین کاربردهای این سیستم می باشد.