وبلاگ

میزان  هزینه  هوشمند سازی

میزان هزینه هوشمند سازی

هوشمند سازی منازل در زمینه های گوناگونی انجام می پذیرد، چرا که شما میتوانید از نور پردازی هوشمند، امنیت، کنترل هوشمند پرده، کنترل هوشمند درب و ... تا انجام سناریوهای مختلف را در این مجال بگنجانید ، تا این موارد مشخص نگردد نمی توان پاسخ دقیقی در خصوص برآورد هزینه هوشمند سازی ساختمان ارائه نمود.

یکی از بهترین راه ها برای این منظور ارائه نقشه پلان ساختمان به شرکت  فعال در حوزه هوشمند سازی می باشد که می توانید آن را از طریق کانال تلگرام و یا ایمیل ارسال نمائید و همچنین از طریق تماس تلفنی می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب بهره مند گردید. کارشناسان ما می توانند شما را با انواع برندهای موجود در بازار آشنا نموده و ساختار چگونگی عملکرد آنها را برای شما توضیح دهند، و بهترین پیشنهاد را برای اجرای پروژه  ارائه نمایند، تا شما بهترین تصمیم را بگیرید.

بطور میانگین برای برندهای چینی موجود در بازار می توان تخمین قیمت یک بنای 150 متری را در حدود 3 ، 4 ملیون تومان متناسب با تجهیزات بکار رفته در آن پیش بینی کرد. که این قیمت برای برندهای اروپایی تا 12  و یا 15 میلیون تومان میتواند افزایش یابد اما این پایان قیمت گذاری نیست چرا که برخی برندهای به ظاهر لوکس قیمتهای بسیار بالاتری را در نظر میگیرند ....

لازم به ذکر است که قیمت بالای هوشمند سازی با برندهای اروپایی و آمریکایی تماما به کیفیت برتر این تجهیزات برنمیگردد چرا که تولید انبوه  این برندها در چین نشان دهنده این واقعیت است که عامل قیمت بالای این برندها به نو ظهور بودن هوشمند سازی در ایران و ارزش پایین ریال در قبال دلار میباشد.